Marzec 18 2019 21:25:23   
Przetłumacz stronę

Nawigacja
Panele
Artykuły Pliki
 
Transfery
Brak newsów w tej kategorii
Test polskich znaków diakrytycznych: ĄąĘ꯿ŹźĆćÓ󣳌ś
~ Gwiazdkowa Niespodzianka 2014 ~
news: GN2014mn.jpgW tym roku, 8 lutego 2014 roku w słoneczne sobotnie popołudnie znów naszym ogromnym przywilejem było zorganizowanie akcji "Gwiazdkowa Niespodzianka" we współpracy z międzynarodową akcją "Samaritan's Purse". Idea to przekazanie paczek dzieciom i dotarcie do ich małych serc z Ewangelią.
Uważamy, że w naszym zepsutym świecie, pełnym narastającej obojętności i „znieczulicy”, bezinteresowność i okazanie miłości w czynie jest czymś niezwykle wartościowym! Staramy się to robić w ramach chociażby tej akcji już czwarty rok. I chwała Najwyższemu za pomoc, błogosławieństwo i przychylność wielu osób, bez których nasze imprezy dla dzieci nie mogłyby mieć miejsca.
Podobnie, jak w latach minionych, tego roku również było pełno atrakcji dla dzieci, w postaci: zabaw ruchowych, gier, zawodów fizycznych i artystycznych. Dzieciaki uczyły się zasad zdrowej rywalizacji, a nad ich bezpieczeństwem czuwali opiekunowie. Dzieci podzielone były na II grupy wiekowe: 2-5 lat i 6-12 lat.
A potem było coś dla ciała, czyli domowe ciacho, kawa i herbata, a także wymiana spostrzeżeń, budujące rozmowy, porady… refleksje. Nieoceniony, wartościowy czas. Dzięki Bogu za tę możliwość!
Poniżej umieszczamy kilka zdjęć z tegorocznej „Gwiazdkowej Niespodzianki”, którą udało się zorganizować w naszym polickim Miejskim Ośrodku Kultury, za co serdecznie dziękujemy Dyrekcji obiektu: Zdjęcia

Leszek Dziadkowiec from kz_police on Vimeo.

A to pieśń w wykonaniu naszego brata Leszka, prawda, że piękna? Bóg daje nam wiele talentów, w takich chwilach przypominają mi się słowa Boga ze sztuki, w której miałam kiedyś przywilej zagrać: „dałem talent wokalny i muzyczny tak wielu, ale jak wielu z nich gra i śpiewa dla mnie?”… Chwała Bogu za naszych muzyków. To był piękny mini recital. Dobrze używany dar.
Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku zaangażowali się i poświęcili swój czas, siły i energię, by tegoroczna Gwiazdkowa Niespodzianka mogła mieć tak wspaniałą formę!
A.S.-K.
Przejrzyj :
MusicBox3 Logowanie
 
Posłuchaj:
Play
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoLosowe fotografie

Reklama
Głos Prześladowanych Chrześcijan

Strona Oficjalna Janusza Bigdy

Strona Główna Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

Kościół Zielonoświątkowy Zbór "FILADELFIA" w Bielsku-Białej

Kościół Zielonoświątkowy w Polsce OKRĘG POŁUDNIOWY

Ewangelia.com

Radio Chrześcijanin

Miesięcznik Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

Statystyki reklamowe

free counters
© 2001 by K.Z.Police modified 10.15.2009  WebDesign by Wiesł@w Bystrzycki

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7Theme modified by wieslawb1960
Wygenerowano w sekund: 0.03 10,962,440 wizyta