~ Gwiazdkowa Niespodzianka 2014 ~
Dodane przez kz_police dnia Marzec 08 2014 13:34:05
news: GN2014mn.jpg W tym roku, 8 lutego 2014 roku w słoneczne sobotnie popołudnie znów naszym ogromnym przywilejem było zorganizowanie akcji "Gwiazdkowa Niespodzianka" we współpracy z międzynarodową akcją "Samaritan's Purse". Idea to przekazanie paczek dzieciom i dotarcie do ich małych serc z Ewangelią.
Treść rozszerzona
news: GN2014mn.jpgW tym roku, 8 lutego 2014 roku w słoneczne sobotnie popołudnie znów naszym ogromnym przywilejem było zorganizowanie akcji "Gwiazdkowa Niespodzianka" we współpracy z międzynarodową akcją "Samaritan's Purse". Idea to przekazanie paczek dzieciom i dotarcie do ich małych serc z Ewangelią.
Uważamy, że w naszym zepsutym świecie, pełnym narastającej obojętności i „znieczulicy”, bezinteresowność i okazanie miłości w czynie jest czymś niezwykle wartościowym! Staramy się to robić w ramach chociażby tej akcji już czwarty rok. I chwała Najwyższemu za pomoc, błogosławieństwo i przychylność wielu osób, bez których nasze imprezy dla dzieci nie mogłyby mieć miejsca.
Podobnie, jak w latach minionych, tego roku również było pełno atrakcji dla dzieci, w postaci: zabaw ruchowych, gier, zawodów fizycznych i artystycznych. Dzieciaki uczyły się zasad zdrowej rywalizacji, a nad ich bezpieczeństwem czuwali opiekunowie. Dzieci podzielone były na II grupy wiekowe: 2-5 lat i 6-12 lat.
A potem było coś dla ciała, czyli domowe ciacho, kawa i herbata, a także wymiana spostrzeżeń, budujące rozmowy, porady… refleksje. Nieoceniony, wartościowy czas. Dzięki Bogu za tę możliwość!
Poniżej umieszczamy kilka zdjęć z tegorocznej „Gwiazdkowej Niespodzianki”, którą udało się zorganizować w naszym polickim Miejskim Ośrodku Kultury, za co serdecznie dziękujemy Dyrekcji obiektu: Zdjęcia

Leszek Dziadkowiec from kz_police on Vimeo.

A to pieśń w wykonaniu naszego brata Leszka, prawda, że piękna? Bóg daje nam wiele talentów, w takich chwilach przypominają mi się słowa Boga ze sztuki, w której miałam kiedyś przywilej zagrać: „dałem talent wokalny i muzyczny tak wielu, ale jak wielu z nich gra i śpiewa dla mnie?”… Chwała Bogu za naszych muzyków. To był piękny mini recital. Dobrze używany dar.
Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku zaangażowali się i poświęcili swój czas, siły i energię, by tegoroczna Gwiazdkowa Niespodzianka mogła mieć tak wspaniałą formę!
A.S.-K.